KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 14177610
nr 1417 7610
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Färgkrita, Landskap med hus, monogramsignerad AA, 31x45, yttermått inklusive ram: 38x52 cm
Utrop:
500 kr
måndag 6 september 2021
kl 19:45:27
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg